אודותינו

FIX FEET מתמחים למעלה מ-40 שנה בפיתוח וביצור מדרסים אורטופדיים יחודיים תוך יישום מתמיד של טכנולוגיות עכשויות.  המעבדה המשוכללת מתבססת כיום על שיטת איבחון ייחודית באמצעות מכשיר הליכה מיוחד המכיל בתוכו 7200 סנסורים ומצלמות וידיאו המספקות תמונה תלת מימדית של כף הרגל בזמן תנועה, ונתונים יחודיים של מבנה כף הרגל.

במשך כ-6 שנים שיתף המכון פעולה עם בתי חולים  ידועים ואגודות ספורט בביג'ינג שבסין. הידע שנצבר נותן כיום דחיפה נוספת ההופכת את המכון למוביל בתחומו.

ב- FIX FEET   תעברו בדיקה ביו מכנית – בהליכה, בריצה ובעמידה, בטכנולוגיה חדישה ומדוייקת, להתאמת מדרסים לכף הרגל שלך בהצלחה מירבית.

התאמת המדרסים נעשית במגוון טכניקות כגון הטבעת כף הרגל בקצף ייחודי, תרמופורמינג, או בגבס, המספקים מודל מדויק של כף הרגל על פיו מיוצרים המדרסים.

במכון ישנם טכנאים (אורטוטיסטים) שעברו הכשרה בתחום, בארץ ובגרמניה, ועוסקים בתחום מזה כארבעים שנה.

FIX FEET מתמחים בלמעלה מ-40 שנה בפיתוח וביצור מדרסים אורטופדיים יחודיים תוך יישום מתמיד של טכנולוגיות עכשויות.

המעבדה המשוכללת מתבססת כיום על שיטת איבחון ייחודית באמצעות מכשיר הליכה מיוחד המכיל בתוכו 7200 סנסורים ומצלמות וידיאו המספקות תמונה תלת מימדית של כף הרגל בזמן תנועה, ונתונים יחודיים של מבנה כף הרגל.
במשך כ-6 שנים שיתף המכון פעולה עם בתי חולים ידועים ואגודות ספורט בביג'ינג שבסין. הידע שנצבר נותן כיום דחיפה נוספת ההופכת את המכון למוביל בתחומו.

הצוות שלנו

אמיר שלח

אמיר שלח, סמנכ

אמיר שלח, סמנכ"ל שיווק, FixFeet

לאחר קריירה ארוכה ככדורגלן מצליח במכבי ת"א ובנבחרת ישראל, שהתבטאה בין היתר בהגדרתי כשיאן ההופעות בנבחרת, פניתי לתחום העיצוב ואדריכלות הפנים. את הערכים שהפכו אותי לספורטאי מוביל- רצינות, סדר ומחויבות טוטאלית, אני מציע גם כאדריכל. בתחום זה אני מביא לידי ביטוי הן את היצירתיות והן את הקפדנות שמתחייבת מניהול פרוייקט מראשיתו ועד אחריתו, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים.

סטודיו אמיר שלח שבהנהלתי מתמחה בפרויקטי יוקרה במגזר הפרטי. מאז היווסדו ב-2004, הסטודיו הוציא תחת ידיו עשרות רבות של פרויקטים, הן פרטיים והן מסחריים, הן בארץ והן בחו"ל.

ההתמחות הכפולה- בספורט ובעיצוב באה לידי ביטוי במיזם החדש אליו חברתי, מעבדת ההליכה FIX FEET שמספקת פתרונות בריאותיים לכל אחד. מבחינתי, מדובר בנקודת מפגש בין בריאות, הנדסת אנוש ועיצוב מוצר שאני מאמין בו וחותר להנגיש אותו לכל האוכלוסיות ובכללן לעוסקים בספורט.

גיא צרפתי

מנכ

מנכ"ל FixFeet, מעבדת ההליכה הייחודית בישראל

ניסיוני רב השנים כשחקן כדורגל, בין היתר כקפטן נבחרת הנוער והנבחרת האולימפית של ישראל, שחקן בקבוצות מובילות בארץ ובכללן במכבי תל אביב בנבחרת ישראל, זימן לי לא מעט "זמן פציעות".

ההכרות הקרובה עם מכלול רחב של בעיות המאפיינות אנשים העוסקים בספורט על בסיס מקצועי ובפרט, שחקני כדורגל, יצרה את החיבור הטבעי עם המכון האורטופדי מושקוביץ, בניסיון למצוא פתרונות ייחודיים לעוסקים בענפי הספורט השונים. כיום, בתפקידי כמנכ"ל FIX FEET , בא לידי ביטוי החיבור בין ספורט לטכנולוגיות חדשניות שיבטיחו ביצועים ספורטיביים משופרים ואיכות חיים טובה יותר .

פיני מושקוביץ

מנהל מכון אורטופדי

מנהל מכון אורטופדי "מושקוביץ" בנתניה ובחדרה

בעל ניסיון של 40 שנה בתחום האורטופדיה, דור שני לעסק משפחתי שקיים למעלה מ-60 שנה.

במהלך שנות עבודתי, עברתי השתלמויות מקצועיות רבות בגרמניה ובבלגיה, במכונים המובילים בתחומם ובחברות המפתחות ומייצרות עזרים אורטופדיים שונים.

בין השנים 2005-2011 עבדתי בבתי-חולים גדולים וידועים בבייג'ין ובשנחאי שבסין, בשיתוף פעולה עם אורטופדיים וכירורגים מובילים. מאז שובי לישראל, הועמקה הפעילות בפיתוח מדרסים בטכנולוגיות חדישות תוך שימוש בחומרים מתקדמים.

הידע המקצועי שצברתי במרוצת השנים והקשר המיוחד עם חברת Schein הגרמנית הפועלת בתחום זה מאז 1879, נותן כיום דחיפה נוספת לפעילות שמתבצעת במכון האורטופדי מושקוביץ ו- FIX FEET והופכת אותם למובילים בתחומם.

 

צרו קשר כעת כדי לקבוע פגישת התאמה:

המדרסים גמישים, קלים, נוחים לשימוש, ניתנים להעברה מנעל לנעל, ומתאים לכל הגילאים.
המדרסים מיועדים להביא את הרגל למצב ניטראלי ובזאת למנוע מכף הרגל לקרוס פנימה או החוצה ובכך לשמור על המפרקים, הרצועות והגידים ולהביאם לתפקוד מלא ואופטימאלי ללא שחיקה.
יש קשר ישיר בין מבנה כף הרגל לבעיות בקרסול ומעלה לכיוון הברכיים. יש לזכור, יציבות היא מילת המפתח.

כל גוף יתפקד טוב יותר אם יהיה מאוזן יותר. לגופנו אין חלקי חילוף, לכן עלינו לשמור עליו.

מדרסים מותאמים לכל מבנה של כף רגל יוכלו למנוע את שחיקת מפרק הקרסול והברכיים.
המדרסים שלנו מייצבים את קשת כף הרגל ובכך מונעים את קריסתה. כתוצאה מכך לא נוצר לחץ נקודתי על רקמות הברכיים.

אם אתם סובלים מבעיות כגון:

לוגו-40-שנה

  • בעיות יציבה
  • עייפות בעמידה ממושכת
  • כאבי גב
  • בעיות בפרק האגן
  • כאבי ברכיים
  • כאבי כרסוליים
  • בעיות בכף הרגל

הפתרון עבורכם הינו מדרסים בהתאמה אישית  באיכות הגבוהה ביותר עם בולמי זעזועים ואלמנטים אורטופדים ייחודיים   – מדרסים ביו מכניים, מדרסי גרפיט, מדרסים רב שכבתיים בהתאם לבעיות כף הרגל.

לקוחות מספרים

מקרי בוחן ובדיקות התאמה

מקרי בוחן ובדיקות התאמה

מקרי בוחן ובדיקות התאמה
ויקי מקריאניס

דוגמנית בינלאומית

ויקי מקריאניס

נשמח אם תדרגו :)