מדרסים בהשתתפות קופות חולים

התקשרו  עכשיו 077-729-8702!   ✓ התאמה אישית לכף הרגל   ✓ מניעת פציעות וטיפול בכאבים   ✓ ניתן להחליף בין נעל לנעל   ✓ מדרסים מכבי, כללית ומאוחדת   מלאו את הטופס ונחזור אליכם במהרה!איך עושים מדרסים מכבי

כללית מושלם מדרסים

מדרסים בהנחת קופות חולים

מדרסים הם פיתרון אפקטיבי מאין כמותו לבעיות שונות הקשורות בכף הרגל, למצבים בהם נוצרים קשיי יציבה ו/או תנועה מוגבלת, וכאבים עזים, לסיוע בהתאוששות מפציעות ספורט וכן למניעתן מלכתחילה ובאופן כללי מספקים תמיכה והגנה לכפות הרגליים שעומדות בעומסים לא פשוטים, כגון מדרסים ביו מכניים.

 

אולם מדרסים, ובפרט כאלה בהתאמה אישית (שהם האפקטיביים ביותר), הם מוצר לא זול, וגם אם אין ספק שמדובר ברכישה משתלמת מאוד, שהרי בריאות היא הדבר החשוב ביותר בחיים – לא כל מי שזקוק למדרסים יכול להרשות זאת לעצמו, ובפרט בתקופה הנוכחית שבה יוקר המחיה מקשה על כולנו.

 

במקרים רבים תוכלו להיעזר בקופת החולים בה אתם חברים על מנת להגיע למדרסים איכותיים באמת – כל קופות החולים מציעות השתתפות ברכישת מדרסים, כשגובה ההשתתפות ומרחב האפשרויות משתנה באופן טבעי מקופה לקופה.

 

מדרסים מכבי שירותי בריאות

לחברים הנזקקים למדרסים מכבי שירותי בריאות מאפשרת רכישת פריט אורטופדי אחד לכל כף רגל בכל שנה קלנדרית, בהשתתפות עצמית – וזאת בתנאי שהם מצטיידים בהפניה של רופא אורטופד, רופא שיקומי או פודיאטר של מכבי. ההפניה צריכה לכלול הן אבחנה מפורטת והן המלצה על רכישת אביזר ספציפי, ואם רוצים מדרסים בהתאמה אישית חשוב שיהיה כתוב במפורש כי ההמלצה היא על מדרסים אלה.

 

מדרסים קופת חולים כללית

בכל הנוגע לגבי מדרסים כללית מתנהלת באופן דומה למכבי – כל חבר זכאי למוצר אורטופדי אחד לכל רגל בכל שנה קלנדרית, ובכפוף להמלצה של אורטופד.

לאחר שמתבצעת הרכישה של מדרסים כללית מושלם מחזירה 119 ש"ח. ניתן לרכוש את המדרסים במכונים האורטופדיים השונים.

מדרסים כללית
יציבות מבוקרת
בלימה מקסימלית
תאוצה מהירה
שליטה תנועתית

מדרסים קופת חולים מאוחדת

בכל הנוגע לתחום של מדרסים מאוחדת מציעה אופציות מוגבלות למדי.

 

חברי קופת חולים מאוחדת בעלי "מאוחדת עדיף" יכולים לרכוש מדרסים במספר מוגבל של מרפאות, בעקבות המלצה מאורטופד, וליהנות מהנחה הניתנת במעמד הרכישה.

בכל מקרה כדאי לפנות לקופת החולים בה אתם חברים על מנת לברר בדיוק מה מגיע לכם –  נשמח לסייע לכם למצות את זכויותיכם ולזכות במדרסים שישפרו עד מאוד את איכות חייכם.   ב- Fix Feet תוכלו למצוא מדרס עבור כל סוג נעל.   -> קראו על מדרסים לריצה.

הספורטאים הגדולים בארץ ובעולם ממליצים

אלון מזרחי

אלון מזרחי - פרופיל

דויד סולארי

דויד סולארי תמונת פרופיל

דייגו קוסטה

דייגו קוסטה פרופיל

שון דאוסן

שון דאוסון פרופיל

גל מקל

גל מקל פרופיל

אנדיוני

אנדי רם ויוני ארליך - פרופיל
מדרסים בהשתתפות קופות חולים
4.33 (86.67%) 3 votes