מדרסים בהתאמה אישית

התקשרו  עכשיו 077-729-8702!

 

✓ התאמה אישית לכף הרגל

 

✓ מניעת פציעות וטיפול בכאבים

 

✓ ניתן להחליף בין נעל לנעל

 

מלאו את הטופס ונחזור אליכם במהרה!
מדרסי דורבן

מדרסים בהתאמה אישית

מדרסים מותאמים אישית לכף הרגל!

לכל אחד מאיתנו מבנה כף רגל ייחודי – ובהתאם ההמלצה של כל האורטופדים ואנשי המקצוע בתחום המדרסים היא להיעזר במדרסים בהתאמה אישית כדי להבטיח תנועה ויציבה אופטימליות, להגן על כפות הרגליים, לשפר ביצועים ולהעלים כאבים.

 

מתי כדאי במיוחד להיעזר במדרסים מותאמים אישית?

 

כאמור, באופן כללי מומלץ להעדיף מדרסים בהתאמה אישית על מדרסי מדף (מדרסים במידות סטנדרטיות שאינם מותאמים במיוחד לכף הרגל של האדם ולסוגי הפעילויות אותן הוא מבצע), וזאת למרות העלות הזולה יותר של האופציה השנייה.

 

ישנם מקרים שבהם כדאי במיוחד להקפיד על רכישת מדרסים מותאמים אישית:

 

ספורטאים – עקב העומס הרב המוטל על המערכות השונות בכף הרגל (הן ספורטאים מקצוענים והן ספורטאים חובבנים).

 

מי שהתנועה שלו מתאפיינת בפרונציית יתר – כל תנועה שאנו מבצעים נחלקת לשני שלבים, פרונציה וסופינציה, כשפרונציה היא השלב המתחיל ברגע המפגש בין העקב למשטח עליו אנו הולכים או רצים. בשלב זה הקשתות בכפות הרגליים "קורסות" על מנת לאפשר בלימת זעזועים יעילה, אולם אצל מי שתנועתו מתאפיינת בפרונציית יתר (סופר פרונציה) הגמישות רבה מדי, כף הרגל פונה כלפי חוץ בצורה מופרזת, יכולת בלימת הזעזועים נפגמת והתוצאה – כאבים. מבחינת התחושה, רוב המטופלים מדווחים על מעין קריסה פנימית בכפות הרגליים במהלך הליכה (וגם תוך כדי עמידה). במקרים אלה יש צורך במדרסים המספקים תמיכה קשיחה יחסית לקשת המדיאלית (הקשת הפנימית) ויכולת בלימת זעזועים משופרת, ועל כן חובה להקפיד על מדרס בהתאמה אישית.

 

מי שמבנה כף הרגל שלו סובל מליקוי ובפרט פלטפוס, כלומר מצב שבו הקשת האורכית שטוחה ואינה מאפשרת תנועה יעילה.

 

מי שסובל מכאבים בכפות הרגליים, וכן באזורים אחרים של הרגל – תנועה לא נכונה או עומס יתר על אזור מסוים בכפות הרגליים עלול להוביל לכאבים גם בברכיים, בשוקיים ובגב, ואחד הפתרונות הוא מדרסים.

 

מודעת מדרסים בהתאמה אישית מחיר
יציבות מבוקרת
בלימה מקסימלית
תאוצה מהירה
שליטה תנועתית

איך מבטיחים התאמה אישית מקסימלית?

הצעד הראשון בדרך למדרסים מותאמים אישית הוא אבחון מדויק של מבנה כף הרגל של האדם.

אנחנו נעזרים בציוד מהאיכותיים ביותר בתחום המדרסים כולל מכשיר הליכה ייחודי ובו למעלה מ- 7,000 סנסורים ומצלמת וידיאו משוכללת המספקת תמונה מדויקת ומפורטת (בתלת מימד) של כף הרגל תוך כדי הליכה.

 

המרכיב ההכרחי השני הוא אנשי מקצוע מיומנים ועתירי ניסיון שידעו לפענח את הנתונים המתקבלים מהציוד המתקדם ולהמליץ לכל מטופל ומטופלת על הפיתרון האופטימלי לצרכים שלהם, הן על סמך מבנה כפות הרגליים שלהם והן על סמך מאפייני ההתנהגות והתנועה שלהם.

 

השלב השלישי והחשוב לא פחות הוא ייצור המדרס ובפרט יצירת מודל מדויק להפליא של כף הרגל (שבהתאם לו מיוצר המדרס). אנחנו ב- FIX FEET משתמשים במבחר טכניקות ובהן תרמופורמינג, גבס והטבעתה של כף הרגל בקצף מיוחד.

 

אתם מוזמנים להגיע לבדיקת התאמה אישית אצלנו, צרו קשר עכשיו!

אולי יעניין אתכם גם:  מדרסים בתל אביב

הספורטאים הגדולים בארץ ובעולם ממליצים

אלון מזרחי

אלון מזרחי - פרופיל

דויד סולארי

דויד סולארי תמונת פרופיל

דייגו קוסטה

דייגו קוסטה פרופיל

שון דאוסן

שון דאוסון פרופיל

גל מקל

גל מקל פרופיל

אנדיוני

אנדי רם ויוני ארליך - פרופיל
מדרסים בהתאמה אישית
3.6 (72%) 5 votes