שאלות ותשובות

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישה

שאלות ותשובות נפוצות

למה בעיות כף הרגל מתחילות?

כף הרגל היא בעלת מנגנון תמיכה מדהים. עם זאת, קשת כף רגל היא פשוט לא מסוגלת תמיד לתמוך במשקל גופינו ואז מערכת זו נכשלת. כשזה קורה כל השרירים והרצועות התומכים הופכים לרגישים לפציעה. כפות הרגליים צריכים לתמוך במשקל כל הגוף שלנו ולכן כאשר הדברים משתבשים זה יכול לגרום לבעיות במקומות אחרים בגוף. במקביל, שינויים בתנוחת גוף יכולים להוביל לבעיות בכפות הרגליים.

מה הם מדרסים?

מדרסים תוכננו במיוחד כתוסף לנעל, אשר מסייעים לשחזר את התנוחה הטבעית של כפות הרגליים שלנו.את סוג  המדרסים אנחנו צריכים ליקבוע לפי סוג הבעיה וסוג הנעל שנועלים.  על ידי בחירה ועיצוב של המדרסים הנכונים כף הרגל מסוגלת לחזור לעמדה הטבעית שלה ולתפקוד נכון. זה ימנע שינויים מזיקים במפרקים, שרירים ורצועות אחרים, ולהפחית או להעלים את הכאב בכף הרגל, כאבי קרסול, כאבי בירכיים וגב תחתון.

האם רפידות שנימצאות ברוב הנעליים (לרוב בנעלי ספורט)מספיקות לתמיכה בכף הרגל?

לא, כי רפידות נועדו לספק אפקט ריפוד בלבד. הם עשויים להרגיש בנוח בהתחלה, אבל הם לא מגיעים לטפל בגורם הביומכני של כף הרגל . מדרסים,לעומת זאת, נועדו לשנות ולייעל את תפקוד כף הרגל שלך.

האם אני צריך להשתמש במידרסים אם אין לי כרגע בעיות מיוחדות?

תסמיני כאבים בכף הרגל, בקרסול, ברכיים, וגב תחתון החלו מכאבים כלליים  כגון כאבים בעקב, נפיחויות, יבלות ואצבעות פטיש, שנגרמים על ידי קשתות כף הרגל. מדרסים לכף רגל יכולים לעזור ליישר מחדש את המפרקים בכף הרגל על מנת להקל על הסימפטומים השונים.
מדרסים עשויים לשמש במיקרים רבים כחלופה לניתוח, או אחרי ניתוח כדי לעזור לשמור על איזון נכון של הקרסול, ברך  והירך.

האם מדרסים יכולים לפתור לי את בעיות כף הרגל?

מדרסים מועילים לבעיות רבות של כף הרגל; אולם הם לא תמיד מועילים לריפוי מלא. מדרסים לא יכולים להפוך נזק שכבר התרחש; הם לעומת זאת יכולים להפחית את חומרת התסמינים ולהקל על הרבה מהכאב שנגרם על ידי הבעיות שאתם חווים. בחלק מהמקרים ניתן למנוע תסמינים.

האם אני צריך להישתמש במדרסים כל היום?

מדרסים כמו משקפיים, עובדים רק כאשר אתה משתמש בהם. מדרסים אינם משנים את המבנה של כף רגל, אלא עוזרים ליישר מחדש מפרקי כף הרגל על מנת לשפר את היציבה ואת התפקוד היום יומי ולהקל או לפתור את הכאבים.
שימוש יום יומי במדרסים שלך מומלץ בדרך כלל כדי להפחית או לפתור כאב או עייפות.

נשמח אם תדרגו :)