מדרסים אורטופדיים

התקשרו  עכשיו 077-729-8702!

 

✓ טיפול בכאבים ופציעות

 

✓ מניעת פציעות

 

✓ התאמה אישית

 

מלאו את הטופס ונחזור אליכם במהרה!
מדרסים אורטופדייםמדרסים אורטופדיים לטיפול בכאבים

כפות הרגליים שלנו נושאות עליהן את כל משקל הגוף ובנוסף מוטל עליהן עומס רב כשאנחנו הולכים, מבצעים פעילות גופנית כזו או אחרת ואפילו תוך כדי עמידה וישיבה. מדרסים אורטופדיים נועדו לסייע להן לבצע את תפקידן בהצלחה, לשמור עליהן מפציעות ולהקלה והעלמת כאבים.

 

אורטופדיה היא הענף ברפואה המתמקד בפגיעות וליקויים של השרירים והעצמות בגופנו, ובהתאם המדרסים האורטופדיים הם אביזר עזר שנועד לתקן ליקויים ולמנוע פגיעות בשרירים ובעצמות.

 

הדרך בה מסייעים לנו מדרסים אורתופדיים היא באמצעות שינוי הביומכניקה של כפות הרגליים ובפרט על ידי הבטחת חלוקה מדויקת ומאוזנת של העומסים המוטלים על החלקים השונים של הרגל. מדרס אורטופדי איכותי משמש הן למניעת היווצרות ליקויים אורטופדיים והן כחלק מהותי בטיפול בפגיעות אורטופדיות – כשבכל מקרה חשוב להבדק אך ורק במכון אורטופדי המקפיד על איכות המוצרים. FIX FEET הוא אחד המכונים המובילים בתחום מזה קרוב לחצי מאה, ולאנשי המקצוע המועסקים בו ניסיון עשיר ונרחב במיוחד המבטיח שגם אתם תקבלו את הפיתרון המתאים לכם ביותר והטוב ביותר עבורכם.

מודעת מדרסים אורטופדיים מחירים
יציבות מבוקרת
בלימה מקסימלית
תאוצה מהירה
שליטה תנועתית

מדרסים אורתופדיים – מי צריך?

אנשים הסובלים מדפורמציות (עיוותים מבניים) בכפות הרגליים

  • פלטפוס
  • הולואו פוט
  • הלוקס ולגוס
  • כף רגל קמורה

בעיות אלו מאלצות את האדם לבצע תנועות שונות בצורה לא נכונה ועל כן כפות הרגליים שלהם חשופות מאוד לפגיעות. כדי למנוע כאבים של ממש (בגב, בברכיים, בירכיים ובחלקים אחרים של הרגל) כדאי להיעזר במדרסים אורטופדיים המתקנים את מנח כף הרגל.

 

מדרסים אורטופדיים לספורטאים מקצוענים – Fix Feet בהנהלת אמיר שלח וגיא צרפתי מתמחים בהתאמת מדרסים לספורטאים בהתאם לענף הספורט בו הם עוסקים ומבנה כף הרגל שלהם. מדרסי ספורט נועדו הן להגן על כפות הרגליים ושאר חלקי הגוף והן לשפר את ביצועי הספורטאי. מיטב הספורטאים בארץ בחרו בפיקס פיט – קבוצת אתלטיקו מדריד בינהם דייגו קוסטה והמאמן דייגו סימאונה, אנדי רם ויוני ארליך (אנדיוני), גל מקל, שון דאוסון, דויד סלוארי, אלון מזרחי ועוד רבים.

 

אנשים המתאפיינים בהבדלים משמעותיים בין כפות הרגליים – הבדל ניכר מוביל בהכרח לחוסר איזון ובסופו של דבר לכאבי ברכיים, אגן או גב, דבר שמדרסים אורטופדיים עשויים למנוע.

 

אנשים הסובלים מכאבים בכפות רגליהם או באיברים אחרים המושפעים מבעיות של כף הרגל. כמובן שלא כל כאב מעיד על צורך במדרסים, אלא יכול לנבוע מסיבות שאינן קשורות למנח כף הרגל – ועל כן חשוב להגיע למכון מקצועי שאנשי הצוות שלו מתאפיינים ביושרה ובהגינות, וכן ברצון להתאים לכל אדם את הפיתרון האופטימלי עבורו, או בקיצור: Fix Feet – מעבדת מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית.

אם אתם מחפשים מדרסים אורטופדיים מחירים ?

אנו מציעים מדרסים במחירים נוחים לכולם.

-> מדרסי חיילים
-> מדרסים לנעלי עקב
-> מדרסים מיוחדים לריצה

הספורטאים הגדולים בארץ ובעולם ממליצים

אלון מזרחי

אלון מזרחי - פרופיל

דויד סולארי

דויד סולארי תמונת פרופיל

דייגו קוסטה

דייגו קוסטה פרופיל

שון דאוסן

שון דאוסון פרופיל

גל מקל

גל מקל פרופיל

אנדיוני

אנדי רם ויוני ארליך - פרופיל
נשמח אם תדרגו :)