מדרסים לריצה

התקשרו  עכשיו 077-729-8702!

 

✓ התאמה אישית לכף הרגל

 

✓ מניעת פציעות וטיפול בכאבים

 

✓ ניתן להחליף בין נעל לנעל

 

✓ מדרסים מיוחדים לריצה

 

מלאו את הטופס ונחזור אליכם במהרה!
מדרסי ריצה, כדורגל, כדורסל ועוד. מדרסים לכל הספורטאים!

מדרסים לריצה - האצן הישראלי יוסף גיזאציו

האצן הישראלי יוסף גיזאציו

 

מדרסים מיוחדים לריצה – מניעת פציעות ושיפור ביצועים!

את הכלל נפש בריאה בגוף בריא ואת היתרונות המרובים של פעילות גופנית כולנו מכירים ורבים מאיתנו גם מיישמים. אחת הפעילויות הנפוצות ביותר היא ריצה, וקל להבין מדוע – אין צורך במיקום מיוחד, אביזרים ספציפיים (למשל אופניים) או מנוי לחדר כושר. פשוט לובשים בגדי ספורט נוחים, נועלים נעלי ריצה ויוצאים לדרך.

 

אבל לפני שיוצאים לדרך כדאי להקדיש עוד קצת זמן ומחשבה לאופציה חשובה – מדרסי ריצה. מדרסים לאצנים עשויים להיות ההבדל בין ריצה אפקטיבית ובריאות מלאה לבין פציעה מתסכלת ו"קרקוע", כך שכדאי להשקיע בהם בדיוק כפי שמשקיעים בנעלי ריצה איכותיות.

 

האם לכל מי שעוסק בג'וגינג מומלץ להיעזר במדרסי ריצה?

כעיקרון מדרסים לריצה יכולים לעזור לכל מי שבחר בתחביב מעצים זה, אבל באופן טבעי ישנם אנשים שעבורם הדבר חשוב יותר, ואפילו קריטי.

 

במיוחד מדובר בבעלי ליקוי כזה או אחר בכף הרגל – בין אם קשת שטוחה, כלומר פלטפוס, ובין אם קשת גבוהה. גם לכל מי שמרגיש אי נוחות כלשהי במהלך הריצה, ובוודאי למי שסובל מכאב (הן בכף הרגל, הן באזורים אחרים של הרגל וגם כאבי גב עלולים לנבוע ממנח לא נכון ולא אופטימלי של כפות הרגליים על הקרקע תוך כדי ריצה) מומלץ להשתמש במדרסים לריצה.

 

כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים ואמינים עוד בטרם מתחילים לרוץ, בבחינת להקדים תרופה למכה (שעלולה להיות כואבת מאוד!) – אנחנו ב- FIX FEET צברנו ניסיון רב בכל הקשור לתחום הספציפי של מדרסי ריצה ונשמח לעזור גם לכם להבין האם אתם זקוקים למדרסים שכאלה, ואם כן – מהם המדרסים המתאימים לכם ולמבנה כף הרגל הייחודי שלכם.

מודעת מדרסים לריצה
יציבות מבוקרת
בלימה מקסימלית
תאוצה מהירה
שליטה תנועתית

לאילו כאבים עלולה הריצה לגרום?

ריצה, כתחביב וכמובן כספורט מקצועני, עלולה לגרום לפציעות הבאות:

 

דורבן: דלקת ברצועה שנקראת Plantar Fascia ושיש לה תפקיד מפתח בקימור הקשת האורכית של כף הרגל. פציעה זו מתאפיינת בכאב באזור העקב, שעשוי להיות עמום או ליצור תחושת בעירה או דקירה. למידע נוסף.

 

שין ספלינט: כאבים – תחילה עמומים אולם כאלה שעלולים להחמיר ולהגביל במידה ניכרת את יכולת התנועה – בעצם השוקה (אחת העצמות הגדולות בגוף, שנמצאת בין הברך לקרסול).

 

תסמונת שביל הכסל והשוקה: פציעה הבאה לידי ביטוי בכאב בצידה החיצוני של הברך.

 

דלקת בגיד האכילס: גיד האכילס הוא הגיד הארוך ביותר בגוף. הוא מחבר את שרירי התאומים (שרירי הסובך) עם העקב ויש לו תפקיד חשוב בכל פעולה שמחייבת את ניתוק העקב מהקרקע והרמתו ובפרט בריצה.

 

כאבי גב.

 

בכל אחד מהמקרים הנ"ל מדרסי ריצה מהווים חלק מהטיפול ומקצרים את זמן ההחלמה, כמו גם מונעים את הישנות התופעה. ב- FIX FEET תמצאו מגוון רחב של מדרסים לאצנים, והרמה המקצועית הגבוהה של הצוות שלנו תבטיח התאמה אופטימלית של מדרסים בדיוק לצרכים שלכם.
בנוסף, ישנם גם מדרסי חיילים.

 

מה מאפיין מדרסים לאצנים?

מדרסים לאצנים תורמים להגברת האפקטיביות של הריצה ומגנים על האיברים הנושאים בעומס תוך כדי הפעילות הגופנית – ובפרט כפות הרגליים, הברכיים והגב התחתון. בנוסף מקטינים כאמור מדרסי ריצה את הסיכון להיפצע.

 

אחד המאפיינים הבולטים של מדרסים לריצה הוא יכולת בלימת זעזועים טובה במיוחד, וכן הם בנויים כך שיוכלו "לנעול" את כף הרגל בתנוחה הנכונה בתוך הנעל. רצוי במיוחד להעדיף מדרסים בהתאמה אישית שייתנו מענה לבעיות ספציפיות במבנה כף הרגל.

הספורטאים הגדולים בארץ ובעולם ממליצים

אלון מזרחי

אלון מזרחי - פרופיל

דויד סולארי

דויד סולארי תמונת פרופיל

דייגו קוסטה

דייגו קוסטה פרופיל

שון דאוסן

שון דאוסון פרופיל

גל מקל

גל מקל פרופיל

אנדיוני

אנדי רם ויוני ארליך - פרופיל
מדרסים לריצה
5 (100%) 1 vote