מדרסים לנעליים

מדרסים לנעליים אלגנטיות, נעלי עקב ונעלי עבודה

ב- FIX FEET מודעים לאופנה ולרצון של כל אישה וגבר להראות במיטבם.
אנו מייצרים מדרסים דקים במיוחד המתאימים לנעלי עקב ולכל נעל אחרת וניתנים להעברה מנעל לנעל.

יציבות מבוקרת
שליטה תנועתית
בלימה מקסימלית
תאוצה מהירה
מדרסים לנעליים אלגנטיות ונעלי עקב
צרו קשר כעת להתאמת מדרסים לנעליים:

מדרסים מותאמים לנעליים אלגנטיות לנוחות מירבית לאורך כל היום

ב-Fix Feet  מודעים לאופנה ולרצון של כל אישה וגבר להראות במיטבם.

אנו מייצרים מדרסים דקים במיוחד המותאמים לנעלי עקב וניתנים להעברה מנעל לנעל. כל המדרסים לנעליים עונים על דרישות האופנה אך מגנים על הרגל מפני הנזקים הנגרמים עקב הליכה בנעלי עקב. צרו קשר להתאמת מדרסים לנעלים אלגנטיות, נעלי עבודה ונעלי עקב!

 

מידע נוסף אודות מדרסים לנעליים

מצד אחד, אנחנו רוצים להיראות במיטבנו כמעט תמיד ובפרט כשאנחנו יוצאים מהבית – ונעליים אלגנטיות הן חלק בלתי נפרד מהופעה מרשימה באמת. מצד שני, חשוב לשמור על הרגליים ולהעניק להן תנאים מיטביים להליכה או כל פעולה אחרת, ובפרט אם אנחנו סובלים מכאב, קל או חמור, חד או עמום, באזור רגיש זה עקב נעליים שלא לגמרי מתאימות לנו.

הוספת מדרסים לנעליים מאפשרת לנו גם ליהנות מהיופי שלהן ומהרושם שהן מעוררות, וגם לא לסבול מכאבים מיותרים, ובקיצור: פתרון מושלם.

למה נעליים ללא מדרסים עלולות לגרום לכאב ולבעיות בריאותיות?

עם יד על הלב: כשאתם בוחרים נעליים, האם השיקול העיקרי הוא הנוחות שלהם ומידת ההתאמה המדויקת לכף הרגל, או שמא אתם בוחנים בעיקר את צורתם החיצונית של הנעליים ואת יופיין? ברוב המקרים, רובנו מעדיפים נעליים יפות ומחמיאות על פני נעליים נוחות ופחות אסתטיות, ובפרט כך הדבר כשאנחנו מחפשים נעליים אלגנטיות.

מצד שני, אנחנו משתמשים לא מעט בכל זוג נעליים שאנחנו רוכשים, כולל אלה האלגנטיות שלכאורה מיועדות רק לאירועים מיוחדים אבל בפועל משמשות אותנו גם כשאנחנו הולכים לעבודה ובעוד מקרים רבים, ואם הן לא מתאימות לגמרי לכף הרגל שלנו הרי שבמוקדם או במאוחר יגיעו גם הכאבים – בכפות הרגליים, בשאר חלקי הרגליים (ובפרט רגישות הברכיים) וגם הגב אינו חסין מפני כאבים כתוצאה מנעליים לא מתאימות. עוד חשוב לזכור שהסוליות בנעליים האלגנטיות לא תמיד מתאימות לשימוש ממושך, גם אם מדובר "רק" בעמידה או בישיבה, וגם לכך השפעה מזיקה על בריאות כף הרגל ובעקבותיה שאר הגוף.

מי שעוד יותר עלול לגרום למצוקה ולכאבים, ואפילו לנזקים בריאותיים בלתי הפיכים, הן נעלי עקב – שמשנות את כל המנח של כף הרגל וגורמות לחלוקה בעייתית של העומסים על חלקיה השונים של כף הרגל. התוצאה: סיכון מוגבר להיווצרות דלקות שונות בכף הרגל או בברכיים וכן נזקם נוספים כולל פגיעה של ממש בברכיים ואוסטאוארטריטיס.

מדרסים: לא לוותר על היופי – אלא להוסיף את הנוחות

מדרסים – בתנאי שהם איכותיים, כמובן – מאפשרים לנו להשתמש בנעליים היפות שאנחנו כל כך אוהבים אבל לא לסבול מכאבים.

הסיבה לכך היא שהוספת מדרסים לנעליים מתקנת את העיוותים שיוצרות הנעליים ללא המדרסים ומבטיחה חלוקה מאוזנת של העומסים על חלקי כף הרגל. כשאין עומס יתר על נקודה מסוימת, הסיכון לפגיעה קטן במידה ניכרת, ואפילו כשמדובר בנעלי עקב הימצאותם של המדרסים מפחית משמעותית את הנזקים לרגליים ולגב.

המדרסים גם תורמים רבות לבלימת הזעזועים ומפחיתים את כמות הלחצים שכפות הרגליים, הרגישות מטבען, צריכות להתמודד איתם.

כמובן שאת המדרסים ניתן להעביר מזוג נעליים אחד לשני, כך שהם מספקים לכל אדם הגנה מושלמת ואת חופש הבחירה בכל נעליים שירצה – כל שעליו לעשות הוא להוסיף את המדרסים וליהנות מהשילוב של הנוחות עם היופי.

איך לבחור מדרסים לנעליים אלגנטיות?

על מנת שהוספת מדרסים לנעליים תקנה לנו את הנוחות המיוחלת ותפחית את הסיכון לפגיעות שונות, חשוב מאוד לבחור מדרסים בהתאמה אישית למבנה כף הרגל שלנו. בנוסף חשובה מאוד ההתאמה לנעליים האלגנטיות, שמתאפיינות במבנה ייחודי – כך שמומלץ בחום לפנות אך ורק לאנשי מקצוע מנוסים בתחום.

מדרסים לנעליים
5 (100%) 1 vote