מדרסים לספורטאים – מדרסי ספורט

התקשרו  עכשיו 077-729-8702!

 

✓ שיפור ביצועים

 

✓ מניעת פציעות

 

✓ טיפול בכאבים ופציעות

 

מלאו את הטופס ונחזור אליכם במהרה!
מדרסים לספורטאים משפרים ביצועים ומונעים פציעות!

כדי לבנות מדרסים נכונים ויעילים לכל אחד מענפי הספורט יש צורך בידע, במחשבה ובניסיון מצטבר רב שנים. מדרסים לספורטאים חייבים להיות בעלי הרכב חומרים מיוחד המשלבים 6 שכבות שונות.

מדרסי ספורט ל:

מדרסים לספורטאים
כדורגל
כדורסל
כדוריד
טניס
אופניים
ריצה ועוד

 

חשוב להתאים את המדרסים לענף הספורט! לדוגמא – כשבונים מדרסים לכדורגלן יש צורך להתחשב במשטח שבו מתבצעת פעילותו, כלומר, המגרש שהוא ברובו משטח לא אחיד של דשא ולכן המדרסים אמורים “לחבק” את כף הרגל ולתת יציבות מירבית. כמו כן, יש להתחשב במבנה הייחודי הפנימי של נעל הכדורגל, שהוא צר וקשיח, לכן המדרסים חייבים להיות בעלי אימום צר ובו זמנית יש צורך להוסיף שכבה בולמת זעזועים בחלקם הקידמי של המדרסים ומתחת לעקבים. בנוסף, כדורגלן בזמן משחק עשוי לרוץ מעל 10 ק”מ ונתון זה קובע את מרכיבי המדרסים ויעילותם.

הספורטאים הגדולים בארץ ובעולם ממליצים

אלון מזרחי

אלון מזרחי - פרופיל

דויד סולארי

דויד סולארי תמונת פרופיל

דייגו קוסטה

דייגו קוסטה פרופיל

שון דאוסן

שון דאוסון פרופיל

גל מקל

גל מקל פרופיל

אנדיוני

אנדי רם ויוני ארליך - פרופיל
ד"ר מרק רוסנובסקי - רופא ההתאחדות לכדורגל

ד"ר מרק רוסנובסקי, רופא ההתאחדות לכדורגל כבר 30 שנה המלווה את נבחרת ישראל במשחקיה בארץ ובחו"ל כבר 35 שנה, מודע היטב לחשיבות ולתרומת המדרסים האישיים לספורטאים.

ד"ר רוסנובסקי ביקר במעבדת כף הרגל FIX FEET השבוע ובסופה אמר:

"התרשמתי מאוד מהמקצועיות חסרת הפשרות ומהשירות הידידותי והאישי של חברי הצוות במעבדה. במקום מבצעים בדיקת בטכנולוגיה חדישה ואיכותית, המאפשרת להבחין בנקודות לחץ, חוסר איזון ויציבות. המדרסים מותאמים אישית, עשויים באיכות גבוהה ותורמים ליציבה נכונה ולתמיכה בזמן פעילות גופנית, ואני ממליץ לכל ספורטאי שמכבד את עצמו לעבור את הבדיקה כאן במעבדה."

מרק רוסנובסקי - מדרסים לספורטאים
Sports insoles
שליטה תנועתית
יציבות מבוקרת
בלימה מקסימלית
תאוצה מהירה

מדרסים לכדורסל

שחקני כדורסל זקוקים למענה לעומס הרב שגורמות הריצות בעלות האופי המתפרץ מהגנה להתקפה ובחזרה וכן לעומס העצום שמייצרים הניתורים והנחיתות. גם הגובה של הכדורסלנים והמשקל שהוא מעל לממוצע מגבירים את העומס על חלקי הרגל השונים וכן ישנה סכנה שנחיתה לא טובה תוביל לפגיעה. מדרסים לכדורסלנים מספקים מענה לכל אלה, ובפרט נועדו להבטיח שהקרסול יהיה יציב בתוך הנעל ובעקבותיו כל המפרקים השונים, לייצר ספיגה מקסימלית של הזעזועים, להפחית את הסיכון להיווצרות נקע, לתמוך בשינויי כיוון ומהירות הנדרשים מכל כדורסלן וכן בניתורים וזינוקים ולהגן על כפות הרגליים במהלך נחיתות.

 

מדרסים לכדוריד

כדוריד הינו משחק אגרסיבי שמחייב קפיצות, שינויים חדים של כיוון התנועה, בלימות פתאומיות וזינוקים ובהתאם מדרסים לכדורידנים חייבים להיות איכותיים במיוחד. מדרסים איכותיים ומותאמים אישית מפחיתים את הסיכון לנקעים, דלקות בגיד האכילס, קרעים במיניסקוס, פריצות דיסק ומתיחת רצועות – בכך שהם משפרים את אחיזת הרגל בתוך הנעל (ומונעים את החלקתה), מאזנים את העומסים המוטלים על חלקי כף הרגל השונים ומבטיחים יציבה אופטימלית.

 

מדרסים לטניס

טניסאים זקוקים למדרסים שיספקו הגנה לכפות הרגליים ולא פחות חשוב מכך – ישפרו את ביצועיהם. חשוב מאוד להתאים את החומרים מהם עשויים המדרסים לסוג המשטחים עליהם משחק ומתאמן הטניסאי הספציפי (חימר, דשא, סינטטי), וכמו כן בנויים מדרסים לטניסאים כך שימנעו פציעות הנגרמות בגלל שינויי הכיוון הרבים, הבלימות החדות ושבירות התנועה הטבעית שמתרחשות תוך כדי כל משחק טניס. דגש נוסף של מדרסי טניס הוא הפחתת העומס על הבהונות ופיזור נכון של העומס באופן כללי כך שרצועות הברכיים, המועדות לפורענות, יהיו מוגנות.

 

מדרסים לאופניים

רכיבה על אופניים היא אחד התחביבים הפופולאריים מאוד בארץ בשנים האחרונות, ובהתאם עולה גם הביקוש למדרסים לאופניים. כפות הרגליים של רוכבי אופניים חשופות ללחץ מתמיד מהדוושות, ועל כן משלבים במרכז המדרס סיבי פחם שיוצרים אזור קשיח המגן על נקודת המפגש בין כף הרגל לדוושה. בנוסף מדרסים אלה מייצבים לא רק את מרכז כף הרגל אלא גם את חלקה הקדמי ואת אזור העקב, וכן מתוכננים מדרסים לאופניים כך שימנעו עומס יתר על גיד האכילס וימנעו כאבי ברכיים הנובעים ממנח לקוי של כף הרגל על הדוושה. בנוסף חשוב שמדרסים לרוכבי אופניים יגנו על עצמות הססמואידים שממוקמות מתחת למפרק של הבוהן, וכן ישנה עדיפות מובהקת למדרסים בהתאמה אישית על מנת להבטיח זרימת דם טובה יותר ובכך להקטין את הסיכון לנימול.

-> קראו עוד על פתרונות לכאבים

מדרסים לספורטאים – מדרסי ספורט
5 (100%) 1 vote